Идёт отправка...
Зробити замовлення

044 468-20-50

Nadra Group

Опис

Наш клієнт, Група компаній Надра, є лідуючою українською компанією, що надає широкий спектр послуг в галузі розвідки родовищ корисних копалин, а також виробляє обладнання для цих цілей. «Надра» працює як з вітчизняними добувними і геологорозвідувальних компаніям, так і з клієнтами в країнах Близького Сходу, Північної Африки, Російської Федерації та в інших регіонах.

У реалізації даного проекту ми поєднали 2 завдання: розробка корпоративного веб-сайту, який би знайомив відвідувачів з компанією, послугами і продукцією, а також новинний портал, в якому публікуються галузеві новини, новини компанії, анонси подій. Таким чином сайт nadragroup.com замикає на собі повний спектр послуг для своїх клієнтів.

Платформою для сайту слугувала open-source CMS Joomla. Ми також додали кілька корисних модулів, таких як: система питання-відповідь у кожному розділі послуг і продукції, розроблений нами модуль каталогу продукції з фотогалереєю, модуль резервного копіювання. В результаті нашої спільної роботи у клієнта є готовий інструмент з управління абсолютно усім змістом сайту: від контенту до заміни логотипів компаній-партнерів.

Технології

  • Главная страница
  • Внутренняя страница

Опис

Група компаній Надра надає широкий спектр послуг в галузі розвідки родовищ корисних копалин, а також виробляє обладнання для цих цілей.

Роботи виконані для клієнта