Идёт отправка...
Зробити замовлення

044 468-20-50

Nice

Опис

Наш клієнт, компанія Nice, є лідером інноваційних технологій на українському ринку. Сфера діяльності компанії - проекційна реклама та розваги. Nice пропонує широкий спектр інноваційних інтерактивних технологій для клієнтів різних сфер діяльності: розробка унікальних інтерактивних ігор та рекламних роликів, інтерактивні каталоги продукції, мультимедійні ефекти з використанням графіки, анімації, відео, музики та текстів, і багато іншого.

Nice звернулися до нас з досить поширеною проблемою в веб-індустрії - старий веб-сайт застарів: потрібно оновити дизайн, допрацювати кілька розділів, створити нові графічні елементи і повністю змінити адміністративний інтерфейс для зручного управління веб-сайтом, зробити ресурс «дружнім» для просування в мережі Інтернет. «Алтіма» реалізувала новий сайт nice.ua на популярній CMS Wordpress, додатково ми встановили кілька зручних плагінів для роботи з сайтом: seo-плагін, lj крос-постер (для синхронізації новин і статей з аккаунтом Nice в популярній соціальній мережі Live Journal), фотогалерея, форма зворотного зв'язку. Також ми передбачили, щоб новий сайт коректно відображався на поширених Android і iOS пристроях.

Технології

  • Главная страница
  • Внутренняя страница

Опис

Компанія NICE Interactive ось уже більше п'яти років є лідером українського ринку інноваційних технологій. Адже вона була першою, хто почав просувати в Україні інтерактивні технології - інноваційний підхід до розвитку реклами, маркетингу та сфери розваг. Ноу-хау технології - це те, чим ви можете здивувати самого вимогливого клієнта і самого досвідченого споживача, який вже «бачив все».

Роботи виконані для клієнта