Идёт отправка...
Зробити замовлення

+381 65 418 74 75

Пані Аптека

Опис

«Пані Аптека» - одна з найбільших аптечних мереж України, що співпрацює з представниками провідних виробників і найбільшими оптовими операторами фармацевтичного ринку України. Широкий асортимент «Пані Аптеки» представлено лікарськими препаратами і товарами медичного призначення, лікувальною косметикою, товарами для дітей і мам, дитячим харчуванням, біологічно-активними добавками та багато чим іншим. Також це якісний сервіс і такі послуги, як робота під замовлення, доставка медикаментів, активна співпраця зі страховими компаніями.

Студія «Алтіма» розробила інтернет-магазин для «Пані Аптеки», що слугувало наступним етапом розвитку бізнесу клієнта в мережі Інтернет, а також сприяє просуванню бренду серед online споживачів. Основою для розробки сайту слугувала одна з кращих систем управління інтернет-магазином CMS Magento. Дизайн виконаний в строгій відповідності з бренд-буком Замовника. Крім «коробкового» функціоналу Magento, «Алтіма» запровадила ряд своїх персональних розробок: модуль оформлення замовлення, що включає в себе такі можливості, як автоматичний прорахунок кур'єрської доставки в залежності від міста та опцію «самовивозу»; модуль для карти мережі аптек, що дозволяє додавати адреси нових аптек з їх прив'язкою до карти України; модуль «замовити зворотний дзвінок»; новинний модуль і багаторівневий каталог wysiwyg-сторінок із загальним пошуком.

Технології

  • Главная страница
  • Страница каталога
  • Страница товара
  • Страница Контакты

Опис

«Пані Аптека» - одна з великих і розвиваючихся аптечних мереж України, яка співпрацює з представниками провідних виробників і найбільшими оптовими операторами фармацевтичного ринку України. Широкий асортимент «Пані Аптеки» представлено лікарськими препаратами і товарами медичного призначення, лікувальною косметикою, товарами для дітей і мам, дитячим харчуванням, біологічно-активнимиі добавками та багато чим іншим. Також це якісний сервіс і такі послуги, як робота під замовлення, доставка медикаментів, активна співпраця зі страховими компаніями.

Роботи виконані для клієнта