Відправляю...

Розробка магазинів на Magento

Magento 2 - на сьогоднішній день найпопулярніший представник так званих «магазинних» CMS. Ця платформа дозволяє вам організувати продаж товарів в мережі інтернет в режимі онлайн.

Поряд зі звичайним функціоналом управління каталогом товарів і клієнтською базою, створення сайтів на Magento дає наступні переваги перед конкурентами:

  • гнучке налаштування магазину «під себе»;
  • багаторівневе ціноутворення;
  • багатомовність і мультивалютність;
  • можливість створення декількох сайтів на одній системі;
  • просте підключення платіжних систем і сервісів служб доставки;
  • використання інструментів seo-просування.

Magento 2 також дозволяє активно працювати з рекламними і дисконтними програмами: використання купонів, знижок, проведення масштабних маркетингових кампаній з простою генерацією докладних звітів продажів.

При цьому варто обов'язково відзначити, що Magento 2 - безкоштовна платформа. Якщо ліцензія того ж CS-Cart коштує близько $ 500, то цей движок з 100% відкритим вихідним кодом.

Трохи історії: з виходом другої версії платформи (а цей вихід чекали довго і багато хто), компанія зробила невеликий ребрендинг. Перша версія, Magento, CE отримала назву Magento Open Source, а Magento EE отримала назву Magento Commerce. Але це не вплинуло на підходи в поширенні. Magento Open Source продовжує залишатися популярною і безкоштовної платформою. І якщо саме після виходу Magento 2 користувачі з побоюванням ставилися до нової платформи (і не без підстав), та продовжували розробку проектів на платформі Magento CE, то на сьогоднішній день розробка нових проектів ведеться на платформі Magento 2, а багато вже реалізованих проектів починають мігрувати з 1-й версії платформи на 2-у.

Нові підходи в програмуванні платформи показали нові можливості в розробці проектів інтернет-магазинів. Нашій команді цікаво працювати з подібними проектами, де постійно можна розвивати свої навички та отримувати новий досвід.

Сертифікація розробника Magento служить ще одним підтвердженням нашого інтересу до даної платформі і спрямованості компанії на надання послуг з найвищою якістю.

Зміни, що відбуваються в структурі і власності компанії Magento, впливають і на CMS, але незважаючи на це, можливості розробки якісного інтернет-магазину не зменшуються.

Розширенням можливостей служить система використання т.зв. extensions. З їх допомогою можна розширити "коробковий" функціонал системи, додавши необхідний для проекту функціонал. Ми часто користуємося цією можливістю при розробці проектів, а також маємо свій магазин розширень.

Розширення під Magento, як і в багатьох інших CMS, дозволяють швидко розробити базову структуру і функціонал магазину, дозволяючи фокусуватися на продаючій частини логіки сайту.

 


 

Наші Роботи Відгуки про Нас Наші послуги