Відправляю...

Інтернет-магазин

від $2000

Інтернет-магазин являє собою потужний інструмент з продажу ваших товарів та послуг з широкими можливостями управління базою даних замовлень і покупців.

Він дозволяє не лише познайомити покупця з каталогом товарів, а й оформити покупку і доставку продукту в максимально стислі терміни.

Правильний сучасний інтернет-магазин включає в себе:

  • зручну навігацію за категоріями (сортування, фільтри, пошук за параметрами);
  • інтеграцію модулів платіжних систем та служб доставки;
  • автоматичну синхронізацію з 1С;
  • регулярне вивантаження на прайс-генератори;
  • управління дисконтними та рекламними кампаніями.

При цьому розробка інтернет-магазину - не одноразова дія, а довгостроковий проект з постійними змінами і доробками.

Технології розвиваються, вимоги цільової аудиторії зростають, смаки змінюються, а інтернет-магазин повинен бути максимально динамічним, щоб всьому цьому відповідати.

Можна розробити своє власне, так зване "кастомне" рішення для інтернет-магазину. А можна вибрати одне із запропонованих технологічних рішень, найбільш підходяще для завдання. Сьогодні визнаними лідерами є WooCommerce та Magento 2.

Створення інтернет магазину полягає нелише в "написанні коду", але й у розробці повноцінної стратегії ведення інтернет бізнесу, яка, в залежності від проекту, включає різні онлайн та офлайн дії команди, що працює над проектом. Ми, працюючи більше двих десятилітть на ринку веб-розробок та електронної комерції, зможемо допомогти в розробці даної стратегії, а потім і веб-сайту для Вашого проекту.

Цікаве по темі:

З чого почати? Вибір CMS для онлайн магазину

Цифри е-комерс

Проблема Google Карт

Приклади робіт

Показати більше робіт