Відправляю...

Розробка веб-проектів - наш основний бізнес

Компанія «Алтіма» спеціалізується на розробці сайтів і веб-додатків з 2000 року. У нас за плечима більше 200 завершених проектів для місцевих замовників і більше 500 - для зарубіжних клієнтів.

Наші фахівці розуміють, що сайт - це не просто набір сторінок, а комплексний маркетинговий інструмент, спрямований на підвищення рівня продажів і зростання бізнесу замовника.

Тому до розробки сайту ми підходимо індивідуально, залежно від цілей і завдань кожного окремого проекту. При цьому ми створюємо не лише ефектні, але й ефективні рішення.

Наші менеджери завжди допоможуть з консультацією і баченням необхідного вам проекту: підкажуть, що для нього не вистачає, а що, навпаки, стане зайвим.

І нарешті, ми чудово розуміємо, що розробка сайту - процес не одноразовий: технології розвиваються, бажання цільової аудиторії зростають, і сайт постійно вимагає доопрацювань і поліпшень.

Завдяки нашому досвіду, налагодженому виробничому процесу і кваліфікованому персоналу, ваш проект буде виконаний правильно, якісно і в узгоджені терміни.

Наша основна задача - не просто створити веб-сайт, а надати комплексний підхід щодо просування бізнесу, який може включати не лише онлайн рішення, але й офлайн підтримку проекту.

За час існування нашої веб студії ми отримали досвід роботи з різними тематиками бізнесу наших клієнтів - онлайн магазини, презентація продуктів і рішень медичної, будівельної, виробничої тематик; високонавантажені системи і опитування. Наші клієнти розуміють свій бізнес, а ми розуміємо, як донести інформацію про бізнес його клієнтам.

Приклади робіт

Показати більше робіт